Aktivní dovolená pro celou rodinu

Alsaská vinná stezka na kole

Termín: 27.07.2019 - 03.08.2019, 8 dní
Cena od: 9 990 Kč

Foto: CK Extrem Tour

V poklidné, lehce zvlněné krajině poblíž hranice s Německem si můžete krásně zajezdit mezi vinicemi, středověkými hrady a historickými městy. Tato oblast je navíc světově proslulá svými bílými víny - Riesling, Gewürtztraminer, Tokay...

Od Strasbourgu přes Colmar až do Mulhouse vede velmi příjemná „vinná stezka Alsaska", která lemuje přírodní park Vogézy, protkaný neméně zajímavými, ovšem trošku náročnějšími trasami. Pro letošní rok jsme pro vás připravili velmi pohodový zájezd, který pasuje do akcí 55+.

Nabízíme spaní v postýlkách a to navíc na jednom místě. A abyste se mohli plně věnovat cyklistice a sklípkům, postaráme se vám i o večeře.

Bližší místa, a je jich tam plno, objedete při okružních etapách. Ke vzdálenějším cílům vás v případě hromadného zájmu nablížíme busem. Budete tak mít na vybranou kopcovitější etapu přes sedýlka nebo nenáročnou „vinnou stezku".

Místní města a vesničky jsou správnou kombinací německého pořádku a zdobnosti s francouzským šarmem. Výjimkou nejsou ani Obernai, Ribeauvillé, Colmar... Pro obdivovatele techniky se pak naskýtá možnost návštěvy lodního výtahu na kanálu La Marne au Rhin či neuvěřitelného musea autoveteránů v Mulhouse cestou domů.

Cyklistické etapy měří od 40 do 80 km podle terénu. Jezdíme ve skupinkách dle vlastního výběru nebo i samostatně, takže tempo i trasu si můžete vybrat dle chuti. Vedoucí zájezdu si vyhrazuje právo změny programu dle počasí.

Ubytování

7x v bungalovu či pod vlastním stanem. Bungalovy jsou plně vybaveny kuchyňkou i sociálním zařízením.

Stravování

Bohaté večeře - vydatná domácí kuchyně přivezená z Čech, snažíme se ale zařadit co nejvíce mezinárodních jídel. Nikdo na našem zájezdu ještě nezhubnul! Snídaně pak z vlastních dovezených či na místě nakoupených potravin. Pro stanaře jsou k dispozici PB vařiče – je jich dost, židličky a stolky. Pivo je až do vyčerpání zásob za Kč.

Cena zahrnuje

Veškerá doprava osob a kol, 7x nocleh v bungalovu či pod vlastním stanem v kempu, 7x večeře, dálniční a jiné poplatky, vedoucí zájezdu, informační a mapové materiály. Pro stanaře jsou k dispozici PB vařiče, židličky a stolky.

Nástupní místa

Možnost nástupu po trase Praha – Plzeň – Rozvadov dle dohody. Svoz z různých míst republiky rádi zajistíme naším mikrobusem s cyklo-vlekem dle možností a dohody - oproti příplatku.

Podobné zájezdy

 (CK Rubikon)

Tour de France 2019

Francie
8.7.2019 - 7 dní
15 500 Kč
 (CK Eurocykl Herdegen)

Okolí Mosely na kole

Německo
9.7.2019 - 7 dní
14 900 Kč
 (CK Nomád)

Porýním za vínem, hrady a romantikou

Německo
10.7.2019 - 6 dní
8 390 Kč
 (CK Nomád)

Bretaň na kole

Francie
19.7.2019 - 10 dní
12 290 Kč
 (CK Nomád)

Zámky a vinice Loiry na kole

Francie
20.7.2019 - 8 dní
10 990 Kč
© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol