Aktivní dovolená pro celou rodinu

Lyžování v Korutanech - Gerlitzen

Termín: 01.03.2020 - 06.03.2020, 6 dní
Cena od: 11 900 Kč

Foto: CK Frčíme

Lyžařský zájezd autobusem nebo vlastní dopravou do hotelu s polopenzí a skipasem v ceně. Kvalitní lyžařské středisko v Korutanech. Krásné výhledy na jezero Ossiacher See.

Skiareál Gerlitzen je krásný, moderní skiareál, v blízkosti Villachu. Nachází se v nadmořské výšce 504 - 1911 m n.m. Je zde přes 50 km sjezdových tratí, většina - cca 38 km - červené, dále cca 4 km modré a 4 km černé, některé sjezdovky dlouhé 3 až 4 km. Hlavní je kabinová lanovka Kanzelbahn, dále 4 sedačkové a 2 sedačkové lanovky, od zimy 2007 zde stojí nová 8-mi sedačková lanovka CarvingJet. Lyžaři zde objeví perfektně upravené svahy, stále udržované a upravované, s dostatkem sněhu. Již několik zimních období po sobě to je první areál (mimo ledovců), kde se lyžuje již od počátku prosince, až do Velikonoc.

Program zájezdu

1. den: odjezd z ČR v ranních hodinách, příjezd do střediska v podvečer, ubytování, večeře

2. den: snídaně, první den lyžování, večeře

3. den: snídaně, první den lyžování, večeře

4. den: snídaně, první den lyžování, večeře

5. den: snídaně, poslední den lyžování, po lyžování odjezd do ČR

6. den: příjezd v brzkých ranních hodinách do ČR

Ubytování

Máme zajištěno ubytování v mládežnickém hotelu. Hotel nabízí vícelůžkové pokoje s koupelnou a WC. Počítejte se sportovním typem ubytování, ale v dostatečném komfortu. Pobyt je organizován s polopenzí připravovanou hotelem z rakouských zásob. V hotelu je k dispozici WiFi. Náš hotel se nachází jen 3 km od lyžařského centra Gerlitzen, kde budeme každý den dojíždět autobusem cestovní kanceláře. Jezdí zde také pravidelný skibus (zdarma).

Stravování

Pobyt s polopenzí. Snídaně formou bufetu se zdravým koutkem (müsli, jogurty, ovoce), večeře menu o třech částech se salátovým bufetem.

Cena zahrnuje

  • dopravu ze Zlínského kraje,
  • 4x ubytování v hotelu,
  • 4x polopenzi z rakouských zásob,
  • 4x skipas Gerlitzen,
  • delegáta v místě pobytu, DPH, pojištění CK proti úpadku, služby CK

© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol