Aktivní dovolená pro celou rodinu

Lyžování na Ukrajině – Bukovel

Termín: 03.03.2020 - 08.03.2020, 6 dní
Cena od: 8 990 Kč

Foto: CK Frčíme

Moderní a zajímavé lyžování na Ukrajině. Příjemná změna. Levný pobyt i skipas. Mnoho zajímavých a neokoukaných atrakcí pro návštěvníky. Možnost skialpových túr.

Lyžařské středisko Bukovel je vzdálené cca 25 km, kde vás čeká více než 68 km upravených lyžařských tratí a spoustu neobvyklých atrakcí např. BIKE ZIP = jízda na kole po laně, hotel a restaurace se sněhu a ledu, vyzkoušet si můžete jízdu se psím spřežením, apod. K dispozici je lyžařská škola, skiservis, ledová plocha k bruslení, extrémní snow park, restaurace, bary, občerstvení. Vše za zajímavé ceny.

Program zájezdu

1. den: ranní odjezd z nástupních míst Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Kroměříž, Zlín, Brno, Bratislava. Celodenní přejezd přes Maďarsko směrem na Ukrajinu. Večerní příjezd na ubytování, večeře.

2. den: snídaně, nákup skipasu, celodenní lyžování. Večeře, ubytování.

3. den: snídaně, celodenní lyžování. Možnost různých aktivit ve středisku. Večeře, ubytování.

4. den: snídaně, celodenní lyžování. Možnost různých aktivit ve středisku. Večeře, ubytování.

5. den: snídaně, celodenní lyžování. Možnost různých aktivit ve středisku. Večeře, ubytování.

6. den: sníadně, odjezd ze střediska. Večerní příjezd do České republiky do nástupních míst. Cestou levné nákupy na Ukrajině.

Ubytování

Penzion, ve kterém máme zajištěno ubytování, je dvoupatrový, celková kapacita je 35 míst. V přízemí je bar + jeden dvojlůžkový pokoj. V prvním a druhém patře se nachází šest apartmánů - typ A pro 5 osob: trojlůžkový pokoj + 2lůžkový pokoj s příslušenstvím, typ B pro 4 osoby: 2 lůžkový pokoj a další 2 lůžkový pokoj s příslušenstvím. Jednotlivé pokoje jsou vždy samostatně uzamykatelné. Kousek od ubytování je možnost vyzkoušet pravou ruskou saunu (cca 100 Kč / osoba / hodina ).

Stravování

Polopenze je podávána v jídelně penzionu. Výborná ukrajinská kuchyně – snídaně a večeře o dvou chodech – jednotné menu. Pobyt začíná prvním dnem večeří a končí poslední den snídaní.

Cena zahrnuje

  • dopravu minibusem tam a zpět, rozvoz na sjezdovky
  • 5x ubytování s polopenzí
  • 4x skipas Bukovel
  • poplatky za dálnice, silnice, parkování
  • pobytová taxa, služby cestovní kanceláře, pojištění proti úpadku
  • práci průvodce v průběhu pobytu

© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol