Aktivní dovolená pro celou rodinu

Seefeld – Leutasch na běžkách i sjezdovkách

Termín: 12.02.2022 - 19.02.2022, 8 dní
Cena od: 11 900 Kč

Foto: CK Vlha

Běžkování ve stopách olympiád a mistrovství světa

Seefeld in Tirol, původně zemědělská ves, je nyní největším turistickým centrem v okrese Innsbruck-venkov v rakouské spolkové zemi Tyrolsko. Žije zde 3398 obyvatel, ale toto číslo se v zimní sezóně několikanásobně zvýší. Obec leží 17 km severozápadně od Innsbrucku na náhorní plošině v cca 1200 m nad mořem, což zaručuje dobré sněhové podmínky pro zimní sporty. V místě se dvakrát konaly soutěže zimních olympiád a rovněž dvakrát Mistrovství světa v klasickém lyžování – naposledy v roce 2019. V obci žil lyžař Anton Seelos, olympijský vítěz a objevitel carvového oblouku.

Spojené střediska Seefeld, Leutasch, Mösern/Buchen, Reith a Scharnitz slibují svým hostům zimní dny plné slunce a zaručeného sněhu.  Nejlepší způsob, jak poznat tento zimní ráj, jsou  běžky. Střediska upravují 270 km běžeckých tratí.

Na své si přijdou i vyznávači sjezdového lyžování ve skiareálu Rosshüte – který nabízí cca 20 km upravených sjezdovek. Pro pěší turisty  je zde 140 km síť dobře udržovaných zimních turistických cest. Ať už jste na sjezdovce, na běžkařských tratích nebo jste na turistických vycházkách, vždy najdete příjemná místa k posezení, kde se můžete občerstvit. Tradiční chaty a útulné hostince nabízejí typické alpské lahůdky.

V Seefeldu je plavecký bezén, kluziště, osvětlený okruh běžeckého lyžování. V centru města je spousta útulných restaurací, množství obchodů zve k nákupům.

Ubytování

Adamello Resort je moderní rezidence v Ponte di Legno, cca 150 m od sjezdových tratí. Vybavenost – bar s TV, internet, vyhřívaná lyžárna, klubovna, místnost pro děti, sauny. Vybavená kuchyňka (sporák, trouba, lednice), TV-sat, sejf, balkon nebo terasa, koupelna se sprchou/WC. Za poplatek k dispzici v apartmánech bezdrátové připojení k internetu.

Cena zahrnuje

  • Povlečení a ručníky
  • závěrečný úklid
  • Wi-Fi zdarma
  • Využití wellness centra s finskou saunou, parní saunou a infračervenou kabinou
  • Využití posilovny
  • Podzemní parkování pro auto (1 na apartmán)
  • 10% sleva v restauraci Seefelder Stube (centrum obce)
  • 10% sleva v restauraci Lärchenstüberl (Geigenbühlstrasse 790)

Nástupní místa

Vlastní doprava, za příplatek našim mikrobusem

Podobné zájezdy

 (CK Vlha)
11 900 Kč
 ((c) Südtirol Marketing)

Zimní radovánky v Jižním Tyrolsku

Itálie
22.2.2022 - 5 dní
8 700 Kč
 (Ruda Růžička, CK Kudrna)

Běžkování v Dolomitech

Itálie
8.3.2022 - 6 dní
8 700 Kč
 (CK Vlha)

Ponte di Legno – Passo Tonale

Itálie
19.3.2022 - 7 dní
8 900 Kč
© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol