Aktivní dovolená pro celou rodinu

Chorvatsko na lodi Madona a cyklistika – jižní okruh

Termín: 28.05.2021 - 06.06.2021, 10 dní
Cena od: 16 990 Kč

Foto: CK Sunbike

Týdenní pobyt na lodi v Chorvatsku s putováním v sedlech našich kol od ostrova k ostrovu. Zažijeme nádhernou cyklistiku i s koupáním ve vyhřátém moři a odpočinkem na prázdných plážích. Strávíme úžasný týden na lodi v Chorvatsku. Přes den budeme jezdit na kole, koupat se a užívat si vůni a klid dalmackých ostrovů. Zažijeme exotiku mořského putování a projezdíme poloostrov Pelješac a ostrovy Šipaň, Mljet a Korčula. Navštívíme památku UNESCO, město Dubrovnik. Celé putování zakončíme na ostrově Brač. V ceně je doprava autobusem do Chorvatska.

Akce je určena jak pohodové cykloturisty, tak i pro bikaře, kteří si zaručeně přijdou na své. Cesty vedou po málo frekventovaných silničkách od přístavu k přístavu, ale také přes kopce v terénu. Večery pak strávíme na lodi při kytaře nebo v příjemné hospůdce v přístavu při skleničce výborného chorvatského vína.

K ubytování nám budou sloužit kajuty pro dvě osoby. Snídaně a večeře budou na lodi. Vařit bude chorvatský lodní kuchař místní speciality. Ve všech termínech je příjemně na ježdění i na koupání. A hlavně nejsou návaly turistů a ostrovy jsou skoro opuštěné.

Program zájezdu

1. den: večerní odjezd z ČR na noc do Chorvatska.

2. den: dopolední příjezd do přístavu v Chorvatsku. Nalodění, oběd a dlouhý přesun na poloostrov Pelješac. Cestou koupání a skákání z lodi. Přenocování v přístavu Lovište.

3. den: na kolech z Loviště do Trsteniku. Přenocování v Trsteniku.

4. den: na kole z Trsteniku přes Ston do Slana na pevnině. Přenocování ve Slanu.

5. den: lodí ze Slana na ostrov Šipaň. Na kole ze Šipaňské Luky do Suduradu. Lodí na pláž u ostrova Lopud. Koupání. Lodí přesun do Dubrovniku. Přenocování v Dubrovniku.

6. den: ranní odjezd lodí z Dubrovniku na ostrov Mljet. Na kole z Okuklje do Poláče. Odjezd lodí na ostrov Korčula. Přenocování v Lumbardě.

7. den: na kole z Lumbardy přes město Korčula do Račišče. Nalodění a přesun lodí na Makarskou. Přenocování v Makarské.

8. den: ranní přesun lodí na Brač. Na kole z přístavu Povlja do Pučišče a do Postiry. Přenocování v Postiře.

9. den: ranní přesun z Brače na pevninu. Vyloděnéí. Nakládání zavazadel a kol do autobusu a vleku na kola. Odjezd do ČR.

10. den: dopolední příjezd do ČR.

Ubytování

Loď Madona je vhodná pro větší skupiny kamarádů. Má velký salon, velké kryté sezení na zádi, kde se pořádají večírky a posezení s kytarou a dalšími nástroji. Velká střecha je vhodná pro opalování, cvičení a skákání do moře při koupání. 10 kajut je v podpalubí a 3 na palubě. Kajuty jsou pro 2 osoby, vybaveno sejfem, odkládacím prostorem a umyvadlem. Na palubě jsou 4 sprchy a 4 WC. Kapacita lodi je 28 míst.

Cena zahrnuje

  • dopravu do Chorvatska a zpět autobusem, kola ve vleku,
  • plavba na jachtě včetně přístavních poplatků a přeprava kol na horní palubě jachty,
  • 7x ubytování v podpalubí na lodi,
  • polopenze - vaří chorvatský kuchař
  • sportovní instruktor, informační materiály a plánky
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře, DPH

Nástupní místa

Po trase: Liberec, Jablonec n.N., Turnov, Mladá Boleslav, Praha Černý Most. V případě, že jsou účastníci z Moravy, jede se na Brno a Mikulov. Pokud nejsou, jede se po trase Tábor, České Budějovice.

Podobné zájezdy

 (AGM Travel)
17 990 Kč
 (AGM Travel)
18 450 Kč
 (CK Mamut tour)

Slovinsko a Chorvatsko na kole

Chorvatsko, Slovinsko
27.5.2021 - 6 dní
8 500 Kč
 (AGM Travel)
19 450 Kč
 (CK Sunbike)
16 990 Kč
© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol