Aktivní dovolená pro celou rodinu

Na skok do Bavorska na kole

Termín: 18.06.2021 - 20.06.2021, 3 dny
Cena od: 5 500 Kč

Foto: CK Mamut tour

Valdštejnova cyklostezka - Mainradweg - Brückenradweg...Plánované trasy jsou vhodné pro všechny věkové i výkonnostní kategorie a všechny typy kol. Jedná se o etapy bez výraznějších stoupání, které lze v případě zájmu zkrátit.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v cca 6.00 hod. Vyložení kol na česko-německé hranici. Pohodová vyjížďka po VALDŠTEJNOVĚ CYKLOSTEZCE poklidným bavorským venkovem údolím řek Rösslau a Kössein do města Marktredwitz. Pokračování po části atraktivní FICHTELNAAB RADWEG do srdce přírodního parku FICHTELGEBIRGE malebně rozloženého na úpatí hory Ochsenkopf. Individuální dojezd na ubytování (celkem cca 60 km). Nocleh.

2. den: Výlet horním úsekem populární cyklostezky MAIN RADWEG, která po cca 540 km končí v historickém Mainzu. Nejprve si budete užívat sjezdu podél Bílého Mohanu, abyste se za cca 40 km ocitli v městečku KULMBACH s vyhlášeným pivovarem, jehož součástí je i oblíbená restaurace nabízející tradiční gastro speciality. Po občerstvení fakultativní nenáročná projížďka proti proudu Červeného Mohanu do univerzitního BAYREUTHU (přídavek cca 30 km). Návrat autokarem na ubytování.

3. den: Cyklistika po tzv. BRÜCKENRADWEG - opuštěném svršku železnice dokončené před první světovou válkou pro potřeby okolních kamenolomů a porcelánek. Tato etapa bez výraznějšího stoupání vede idylickou krajinou po mnoha mostních konstrukcích a podél stylových bufetů až na území České republiky (celkem cca 65 km). Příjezd do Prahy v cca 21 hod.

Cena zahrnuje

  • dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet) včetně přepravy kol
  • 2x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)
  • 2x polopenzi
  • průvodce
  • pobytovou taxu
  • pojištění CK proti úpadku

Nástupní místa

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol