Aktivní dovolená pro celou rodinu

Krušné hory a Lázeňský trojúhelník na kole

Termín: 02.07.2020 - 06.07.2020, 5 dní
Cena od: 6 750 Kč6 450 Kč

Foto: CK Mamut tour

Mariánské Lázně - Františkovy Lázně - Karlovy Vary - Loket - Krušné hory

Ubytování v hotelu*** v centru Karlových Varů. Čtyřikrát je dojezd do hotelu naplánován v sedle bicyklu. Etapy lze prodloužit i zkrátit.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v cca 7.30 hod. Cyklistika po opuštěných silničkách z MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ přes LÁZNĚ KYNŽVART do KARLOVÝCH VARŮ (cca 50 km). Ubytování v centru Karlových Varů.

2. den: Výjezd busem na BOŽÍ DAR. Výlet na kolech západní částí KRUŠNÝCH HOR: Boží Dar - Horní Blatná - Přebuz - Nové Hamry - Nejdek - Nová Role - Karlovy Vary (cca 60 km). Nocleh.

3. den: Výlet po cyklostezce podél Ohře z FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍ přes malebný LOKET do KARLOVÝCH VARŮ: Františkovy Lázně - Kynšperk nad Ohří - Sokolov - Loket - Karlovy Vary (cca 58 km). Nocleh.

4. den: Z BOŽÍHO DARU do KARLOVÝCH VARŮ trochu jinak: Boží Dar - Mílov - Hřebečná - Abertamy - Lípa - Velký rybník - Děpoltovice - Karlovy Vary (cca 59 km). Nocleh.

5. den: Cykloturistika z KLÍNOVCE na východ KRUŠNÝCH HOR: Klínovec - Kovářská - Hora sv. Šebestiána - Bezručovo údolí - Chomutov (cca 59 km). Příjezd ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje

  • dopravu klimatizovaným autokarem včetně přepravy kol
  • 4x ubytování v hotelu Anglický Dvůr*** v centru Karlových Varů - https://anglickydvur.com/cs/ (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)
  • 4x polopenzi
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

Nástupní místa

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol