Aktivní dovolená pro celou rodinu

Azurové pobřeží na kole, jižní Provence a kaňon Verdon

Termín: 06.10.2019 - 13.10.2019, 8 dní
Cena od: 6 990 Kč

Foto: CK Victoria

Cykloturistika v oblasti francouzské riviéry a Provence s pobytem u moře a podporou autobusu!

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Brna ve 20 hod. (ostatní odjezdová místa viz tabulka), noční průjezd Rakouskem.

2. den: Průjezd Itálií, odpoledne příjezd do francouzského Port Grimaud. Ubytování v Camping Les Prairies de la Mer s písečnou pláží. Podvečerní vycházka do přístavu v Port Grimaud.

3. den: Z Port Grimaud po cyklostezce do St. Tropez se známou četnickou stanicí. Lze pokračovat přes Pampelonne (pláže) na mys s majákem Cap Camarat a přes romantické městečko Ramatuelle zpět do místa ubytování. (18–48 km.)

4. den: Výjezd do sedla Col de Canadel s výhledem na moře a okolní ostrovy. Sjezd k moři s možností koupání nebo pokračování zvlněným terénem se sjezdem k moři až v Le Lavandou. Návrat kolem moře a pláží po cyklostezce zčásti vedené po tělese bývalé železnice do Cavalaire-Sur-Mer, lze pokračovat na kole až do místa ubytování. Alternativně pouze kolem pobřeží. (Varianty 25-37-55-67 km.)

5. den: Z Castellane průjezd zvlněnou krajinou národního parku Verdon. Úžasné výhledy během celé etapy – na vyhlídkovém okruhu „Route des Crétes“ jsou terasy v 70-metrové výšce nad hladinou Verdonu! Dojezd k jezeru (bez „opět“) Sainte-Croix. Možnost prohlídky skalního městečka Moustiers-Ste-Marie. Busem zpět do kempu. (Varianty 34-47 km lze prodloužit o vyhlídkový okruh +22 km. Zajížďka do Moustiers-Ste-Marie +3km/1 cesta.)

6. den: Z Agay zvlněným terénem v přírodní rezervaci Massif de L’Esterel. Sjezd do festivalového Cannes a dále po pobřeží do starobylého přístavu Antibes. Alternativně z Agay do Cannes po pobřežní silnici. (46-52 km.)

7. den: Volný den, individuální program (pobyt na pláži, výlet na lodičkách v Port Grimaud). Na kole lze absolvovat např. kopcovitý okruh přes Le Plan-de-la Tour a Grimaud nebo pohodově kolem pláží do Ste. Maxime. (Libovolné km.)

8. den: Možnost půldenní cykloturistiky (např. do hezkého města Grimaud) nebo volný program (lodičky, koupání). Odpoledne odjezd do ČR, zastávka v botanické zahradě Jardin Exotique na terasách nad Monakem.

Cena zahrnuje

  • 7x nocleh ve 4-lůžkových klimatizovaných mobilhomech CK Victoria v Camping Les Prairies de la Mer
  • dopravu lux. autobusem z Brna
  • přepravu jízdních kol v cyklovleku
  • služby sportovního instruktora CK, infomateriál
  • pojištění CK proti úpadku

Nástupní místa

Brno, další nástupní místa za příplatek

Podobné zájezdy

 (CK Bondo)

Provence na kole: Od Verdonu až po Camargue

Francie
14.8.2020 - 10 dní
15 200 Kč
 (CK Bondo)
15 450 Kč
 (CK Frčíme)

Provence na kole

Francie
14.8.2020 - 10 dní
14 900 Kč
 (CK Kudrna)

Francouzské Alpy na silničních kolech

Francie
20.8.2020 - 11 dní
33 600 Kč
 (CK Kudrna)

Kaňony jižní Francie

Francie
27.8.2020 - 11 dní
14 700 Kč
© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol