Aktivní dovolená pro celou rodinu

Kréta na kole

Termín: 25.05.2024 - 01.06.2024, 8 dní
Cena od: 17 800 Kč

Foto: CK Extrem Tour

Letecky z Prahy do hotelu s vlastní pláží a bazenem, a ještě k tomu za slušné peníze! Cyklotrasy do zapomenutých vesnic vnitrozemí jsou sice náročnější, ale o to úžasnější výhledy vás čekají. Podél pobřeží to máte kousek do nádherné Chanie.

Na Krétu se většinou jezdí za hezkým počasím na jaře, což je optimální doba na rozježdění. Hned několikrát to máme úspěšně vyzkoušené a letos se můžete přidat i vy. Stejně tak vás na tento krásný řecký ostrov zveme i na podzim. Cyklistika se dá nakombinovat či nahradit pohodou u hotelového bazénu, na pláži či si najmout auto a poznávat Krétu zpoza volantu. Milovníci pěší turistiky neodolají a vydají se na krásnou túru světoznámou soutěskou SAMARIA. Kréta také nabízí na silnicích dobrý asfalt, ohleduplné řidiče a takřka nulový provoz na vedlejších silnicích.

Program zájezdu

Samostatné či skupinové ježdění po námi vybraných a doporučených cyklotrasách. Trasy od 40 do 99 kilometrů.

Ubytování

7x ve 2-lůžkových hotelových studiích s kompletně vybavenou kuchyňkou a samozřejmě s kompletním sociálním vybavením. KOSTAKIS BEACH APARTMENS se nachází západně od Chanie, poblíž známého střediska Agia Marina. Na vlastní pláž je to od hotelového bazénu jedním dlouhým skokem :-). Zdarma plážová lehátka a klimatizace na pokojích je samozřejmostí.

Cena zahrnuje

Letenku a letištní taxy, místní transfery do hotelu, 7x ubytování ve dvojlůžkových hotelových pokojích, mapy a informační materiály, pojištění proti úpadku CK, vedoucí zájezdu.

Nástupní místa

Doprava letecky Praha - KRÉTA - Praha a autobusové transfery do hotelu a zpět.

Podobné zájezdy

 (CK Kudrna)

Sicílie na kole

Itálie
6.9.2024 - 13 dní
22 900 Kč
 (CK Extremtour)

Rhodos na kole

Řecko
22.9.2024 - 8 dní
18 890 Kč
 (CK Extrem Tour)

Kréta na kole

Řecko
28.9.2024 - 8 dní
17 800 Kč
© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol