Aktivní dovolená pro celou rodinu

Zillertal na kole

Termín: 27.08.2022 - 31.08.2022, 5 dní
Cena od: 10 990 Kč

Foto: CK Mamut tour

Tegernsee - Zillertal - Scheffau - Kitzbühel - Achensee… Trasy jsou koncipovány tak, aby vedly z větší části po rovině nebo z kopce a lze je obvykle dle fyzické kondice prodloužit nebo zkrátit. Doporučujeme horská nebo treková kola.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v cca 5.30 hod. Výlet na kolech malebnou krajinou bavorského venkova se siluetou Alp v pozadí. Projížďka podél břehu atraktivního jezera TEGERNSEE s křišťálově čistou vodou (cca 40 km). Ubytování.

2. den: Přejezd busem do srdce údolí ZILLERTAL, které je oblíbeným cílem vyznavačů aktivního odpočinku. Výběr z několika tras dle počasí a fyzické kondice. Výjezd lanovkou na PENKEN, odkud se z výšky před 2 000 m otvírá neopakovatelná přírodní podívaná v čele se známým ledovcem TUX. Následující nádherný sjezd si zdatnější cyklisté mohou zpestřit odbočkou na asfaltovou ZILLERTALER HÖHENSTRASSE s dech beroucími vyhlídkami. Alternativně je možné místo lanovky zvolit pohodovou cykloturistiku podél řeky Ziller, kterou lze obohatit zajížďkou do některého z okouzlujících bočních údolí se smělými přehradami (cca 40 - 60 km). Návrat na ubytování.

3. den: Přesun autokarem do lyžařského střediska GERLOS. Výjezd lanovkou na Isskogel, do nadmořské výšky téměř 1 900 m, odkud se naskýtá jedinečný výhled na panorama Zillertalských Alp a Vysokých Taur. Krajinově velkolepá cesta vedoucí romantickými almy, úbočím hory Karspitze do vesničky Stumm. Pokračování v sedle bicyklu až do hotelu, případně relaxace v moderním aquaparku ve FÜGENU s tobogány, divokou řekou i bazény vybavenými masážními tryskami a lůžky (cca 40 - 55 km). Nocleh.

4. den: Vyložení kol v městečku SCHEFFAU, na úpatí rozeklaných vápencových věží pohoří Kaisergebirge. Nenáročná cyklistika přes vyhlášená střediska zimních sportů ST. JOHANN a KITZBÜHEL a dále údolím BRIXENTAL, jehož svahy se proměnily v jeden z nejmodernějších a největších skiareálů světa (cca 50 - 60 km). Nocleh.

5. den: Program u jezera ACHENSEE, jednoho z nejkrásnějších v celém Tyrolsku nabízející koupání pod majestátnými dvoutisícovkami. Výlet panenskou přírodou do nitra údolí FALZTHURNTAL, případně GERNTAL s možností občerstvení na některé z typických horský salaší. Podél břehu jezera dojezd do cíle v Achenkirchu (cca 35 - 40 km). Příjezd do Prahy v cca 22.30 hod.

Cena zahrnuje

  • dopravu klimatizovaným autokarem s WC včetně přepravy kol
  • 4x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
  • 4x polopenzi
  • průvodce
  • pobytovou taxu
  • pojištění CK proti úpadku

Nástupní místa

Rakovník, Praha, Beroun, Plzeň

Podobné zájezdy

 (CK Hoška Tour)

Bodamské jezero na kole

Německo, Rakousko, Švýcarsko
7.6.2023 - 6 dní
9 950 Kč
 (CK Mamut tour)

Lago di Garda na kole

Itálie, Německo, Rakousko
15.6.2023 - 6 dní
12 990 Kč
 (CK Cyklotur)

Údolí řeky Gail na kole

Itálie, Rakousko
21.6.2023 - 7 dní
13 680 Kč
 (CK Mamut tour)

Bavorsko na kole s výlety do Tyrolska

Německo, Rakousko
1.7.2023 - 6 dní
14 990 Kč
 (CK Hoška Tour)

Cyklistika v okolí Svatého Mořice

Švýcarsko
1.7.2023 - 6 dní
10 450 Kč
© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol