Aktivní dovolená pro celou rodinu

Wrocław a okolí na kole

Termín: 13.05.2022 - 15.05.2022, 3 dny
Cena od: 3 980 Kč

Foto: CK Cyklotur

Hlavní město Dolního Slezska s bohatou architekturou a také českou historií. Městské cyklostezky, druhé největší velkoměstské náměstí v Polsku, významné historické budovy, mnoho mostů, zelené parky, řeka Odra, skřítci... Městečka a vesnice severně a jižně od Wrocławi.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Hradce Králové brzy ráno, příjezd do městečka Oborniki Śląskie - bývalé lázně. Složení kol a trasa: Trzebnica - bazilika sv. Bartoloměje a sv. Hedviky, hezký park s rybníkem, kolem paláce Kornů do Wroclawi na ubytovaní u Staré Odry.

2. den: >Wrocław na kole: po hrázích řeky Odry a Widawy, sportovní letiště Szymanów, ostrovy Tumský s historickou katedrálou a Sladový, Hala Století (UNESCO) s pergolou, Park Szczytnicki s japonskou zahradou, stadion … Wrocław pěšky: večer procházka na náměstí, opera, historická radnice, domy Jeníček a Mařenka, univerzita...večerní ruch velkoměsta.

3. den: Podél Odry a hradního příkopu jižním směrem - Racławická Panorama (vyhledávaná památka města), Forum Muzyki, Park Grabiszyński, Park Południowy se sochou Chopina, budova rozhlasu a televize, historická budova Palac Kobierzyce ve stejnojmenné obci, Sobótka - malebné městečko u svaté hory Slovanů Ślęży, turistického cíle víkendových výletů, kde cyklistiku ukončíme. Naložení kol a návrat zpět do Hradce Králové, kam bude příjezd v pozdních večerních hodinách.


Etapy vedou většinou po vedlejších silnicích, zpevněných šotolinových a asfaltových stezkách rovinatým, zpočátku mírně zvlněným terénem. Denní etapy: 60, 55, 55 km

Ubytování

2x 3* hotel, 2-3lůžkové pokoje s příslušenstvím (1lůžkový pokoj za příplatek)

Cena zahrnuje

2x ubytování, 2x snídani, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK

Nástupní místa

Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Jaroměř, Náchod

Podobné zájezdy

 (CK Cyklotur)

Podél Baltu na kole

Polsko
30.8.2022 - 7 dní
9 480 Kč
© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol