Aktivní dovolená pro celou rodinu

Vodácký víkend na řece Salza

Termín: 28.08.2020 - 30.08.2020, 3 dny
Cena od: 3 900 Kč

Foto: CK Frčíme

Splutí Salzy patří k nejkrásnějším vodáckým zážitkům snad všech kanoistů či kajakářů. Celoročně sjízdná řeka s průsvitnou vodou plná zatáček, romantických soutěsek a nádherných výhledů na okolní štíty Alp. Po celou dobu plavby o vás budou pečovat naši profesionální instruktoři, kteří dbají o vaši bezpečnost. Zároveň vám pomohou při získávání správných vodáckých návyků a dovedností (efektivní pádlování, používání náklonů, čtení vody atd.). Budeme splouvat úsek o obtížnosti WW I až WW III.

Program zájezdu

1. den: Pátek odpoledne odjezd z nástupních míst do Rakouska. Ubytování v kempu nebo na matracích v noclehárně v podkroví. Individuální večírek a první informace k zítřejšímu programu. Nocleh. Je možná také varianta ranního příjezdu bez prvního noclehu.

2. den: Snídaně z vlastních zásob. Od 8:00 hod. základní školení k bezpečnosti, ovládání lodi a k programu. Přesun na začátek řeky pod přehradou. První den nás čeká splutí v délce 19 km plavby – obtížnost WW I – WW III. Plavba končí za alpským městečkem Wildalpen. Cestou si vyzkoušíme legendární sportovní peřej, kde Vás řádně vyfotíme a natočíme. Večer nás čeká táborák. Můžeme grilovat vlastní zásoby. Pro skupiny můžeme zajistit sud piva, víno nebo další služby.

3. den: Snídaně z vlastních zásob. Od 8:00 hod informační schůzka pro další den. Z kempu vyrazíme na místo včerejšího konce plavby. Druhá etapa plavby má délku asi 26 km - obtížnosti WW II - WW III. Dobrovolně si můžete skočit do průzračné řeky z třímetrového můstku. Poslední úsek řeky vede v úžasné soutěsce, která je právem považována za nejhezčí úsek plavby. Na konci tohoto skvělého zážitku nás čeká pohodový odpočinkový úsek s možností koupání. Po vysušení lodí a zabalení věcí v kempu vyrážíme na zpáteční cestu domů. Příjezd do Brna ve večerních hodinách.

Ubytování

V kempu ve vlastním stanu nebo za příplatek v pohodlné a teplé noclehárně na matracích ve vlastním spacáku či vložce do spacáku.

Cena zahrnuje

  • dopravu mikrobusem,
  • zapůjčení vodáckého vybavení (dvoumístná nafukovací kánoe Gumotex Baraka, neopren, bundička, pádlo, vesta a přilba,
  • 2x nocleh v kempu ve vlastním stanu,
  • zkušené instruktory
  • svozy lodí a materiálu
  • pojištění CK proti úpadku

Nástupní místa

Ostrava, Olomouc, Vyškov, Kroměříž, Brno, další nástupní místa jsou možná po předchozí dohodě s CK.

© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol