Aktivní dovolená pro celou rodinu

Zámuří - Moravské Toplice na kole

Termín: 17.08.2022 - 21.08.2022, 5 dní
Cena od: 9 320 Kč

Foto: CK Cyklotur

Cyklistika v severovýchodní části Slovinska - Zámuří, které si uchovává svůj původní ráz, tradice, zvyky i řemesla. Zároveň je to oblast s řadou termálních pramenů. Nejteplejším z nich se chlubí Moravské Toplice, které budou výchozím místem našeho cykloputování. Zájezdu se mohou zúčastnit i zájemci bez kol a relaxovat v hotelových lázních.

Program zájezdu

1. den: Odjezd po půlnoci z Hradce Králové. Přes Rakousko příjezd do lázeňského městečka Moravské Toplice. Etapa kolem jezera Soboš do hlavního města Zámuří - Murské Soboty. Návrat do Moravských Toplic, ubytování, koupání.

2. den: Cykloetapa zvlněnou krajinou malebného přírodního parku Goričko, prohlídka největšího hradu Slovinska Grad.

3. den: Selo - románská rotunda, jezero Bukovniško - oblast s druhým největším výskytem energetických míst v Evropě (kaple a pramen sv. Víta), Bogojina s farním kostelem architekta Plečnika, ochutnávka místních vín a čokolády na farmě.

4. den: Lázeňské městečko Lendava ležící mezi vinicemi s vyhlídkovou věží Vinarium Lendava (53,5 m), která poskytuje panoramatický výhled do 4 zemí. Ve stáncích u rozhledny je možné ochutnat místní víno. Dobrovnik - prohlídka produkce orchidejí a tropické zahrady s množstvím tropických rostlin.

5. den: Dopoledne relaxace v hotelových bazénech. Po poledni odjezd zpět s příjezdem do Hradce Králové do půlnoci.

Cyklistické etapy vedou po vedlejších silnicích i asfaltových cyklostezkách, první a poslední etapa jsou rovinaté, druhá a třetí kopcovitější. Denní etapy: 30, 52, 40, 65, 0 km

Ubytování

4x v 4* hotelu Vivat, 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (sprcha, WC, TV, fén, župan). 1lůžkový pokoj za příplatek (omezený počet). Přímo z hotelu je možné projít do hotelového lázeňského areálu, kam je vstup v ceně. Vnitřní část: bazény s perličkovými lehátky, masážními proudy a vířivkami, odpočinkové plochy. Venkovní část: plavecký bazén, zážitkový bazén, dětský bazén, občerstvení. Bazény je možné využívat po celý den od 8 do 20 hodin, v pátek a sobotu do 22 hodin.

Cena zahrnuje

4x ubytování, 4x polopenzi, vstup do hotelových bazénů, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK

Nástupní místa

Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno

Podobné zájezdy

 (CK Mamut tour)

Slovinsko a Chorvatsko na kole

Chorvatsko, Slovinsko
7.6.2023 - 7 dní
12 990 Kč
 (CK Mamut tour)

Julské Alpy na kole

Slovinsko
11.7.2023 - 7 dní
14 990 Kč
 (CK Cyklotur)

Maribor - Ptuj - Varaždin na kole

Chorvatsko, Slovinsko
19.7.2023 - 5 dní
11 460 Kč
 (CK Eurocykl Herdegen)
16 900 Kč
 (CK Eurocykl Herdegen)
17 400 Kč
© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol