Aktivní dovolená pro celou rodinu

Ostrov Korčula na kole

Termín: 26.05.2017 - 04.06.2017, 10 dní
Cena od: 16 800 Kč

Foto: CK Eurocykl Herdegen

Kromě pláží u blankytně modrého moře nabízí Korčula také krásné trasy na kole. Pojedeme přes malebné vesničky v horách nebo kouzelné přístavy u moře. Ze silniček vedoucích vinicemi, ale také borovými lesy, se otevírají nádherné výhledy na samotný ostrov Korčula, okolní moře i sousední ostrovy. Během výletů poznáte rozmanité pláže, které vás budou lákat k odpočinku a ke koupání v Jadranu. Přidáme-li k tomu ještě příjemný hotel v klidné zátoce na okraji rybářské vesničky a skvělou stravu, stává se představa skutečné pohody na Korčule dokonalou.

Program zájezdu

1. den - odpoledne odjezd z ČR. Průjezd nástupními místy. Cesta do Chorvatska.

2. den - trajekt, příjezd na ostrov Korčula. Ubytování v hotelu. Večeře.

3. - 8. den - výlety na kole po ostrově Korčula s podporou autobusu. Během jednotlivých výletů navštívíme romantické přístavy Prižba, Prigradica, Račišce, Zavalatica, které nás budou lákat ke koupání na plážích i k posezení v hospůdkách. Nevynecháme ani největší přístav na Korčule - Vela Luku ukrytou v zálivu. Jeden z výletů na kole nás zavede do opevněného města Korčula, údajného rodiště cestovatele Marka Pola. Poznáme vnitrozemské vesničky Blato s lipovou alejí anebo známé vinařské obce Smokvica a Čara. Jeden den věnujeme návštěvě Dubrovníku, kde se projdeme uličkami starého města a popřípadě ještě po mohutných hradbách obklopujících celé staré město. Polopenze.

9. den - snídaně. Dopoledne pobyt u moře. Odpoledne trajekt a odjezd autobusem do ČR.

10. den - příjezd do ČR v dopoledních hodinách.  

Ubytování

7x v luxusním ****hotelu s výhodnou polohou přímo u moře ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením. U hotelu bazén.

Stravování

7x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Cena zahrnuje

Dopravu klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola. 7x ubytování v hotelu, 7x polopenze. Připravený denní program výletů po trasách 25–50 km. Výlet autobusem do Dubrovníku. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Nástupní místa

Ostrava - Starý Jičín - Bělotín - Olomouc - Brno

Podobné zájezdy

 (AGM Travel)
16 990 Kč
 (AGM Travel)
16 300 Kč
 (AGM Travel)
17 200 Kč
© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol