Aktivní dovolená pro celou rodinu

Kudrnovský skitest

Termín: 16.11.2017 - 19.11.2017, 4 dny
Cena od: 9 600 Kč

Foto: CK Kudrna

aneb lyže na všechny způsoby

Již ponělikáté se s námi můžete vydat na velmi oblíbenou ochutnávku nejnovějších modelů lyží. Opět zavítáme na rakouský ledovec Hintertux, na místo, kde obzvlášť chutná a které skrývá skvělé prostředí pro všechny lyžařské konzumenty. Na všechny hladové jedlíky zde budou čekat desítky párů čerstvě upečených lyží, všechny z kolekce 2017/2018. K dispozici budou lyže všech předních výrobců: Atomic, Blizzard, Dynastar, Elan, Fischer, K2, Salomon, Sporten, Lusti, Rossignol, Head a otestovat si můžete i luxusní lyže značek Bogner, Indigo, Kästle, Vist, Stöckli a Volant.

Program zájezdu

1. Ranní odjezd naším mikrobusem (za příplatek 1.700 Kč/os.) nebo individuálně vlastním autem. Podvečerní příjezd do údolí Zillertal. Náš penzion se nachází v městečku Mayrhofen, zde se také ubytujeme a posilníme večeří. Večer nás čeká seznámení s testovanými modely a pravidly testování.

2.–4. Následujíci dny až do nedělního odpoledne budeme dle libosti ochutnávat lyže a užívat si podzimního lyžování na jednom z nejhezčích tyrolských ledovců Hintertuxu. Testování ukončíme v neděli odpoledne, naskočíme do vlastních aut či našeho mikrobusu a vyrazíme na cestu domů. Příjezd do ČR v nočních hodinách z neděle na pondělí.

Ubytování a stravování

3 noci strávíme v příjemném rodinném penzionu v Mayrhofenu. Strava je zajištěna formou kudrnovské polopenze. Pokoje jsou dvou až třílůžkové. Část pokojů je vybavena sociálním zařízením (WC, sprcha). Pro zbytek pokojů je sociální zařízení společné na patře. (sleva -300 Kč/os.)

Cena zahrnuje

3x ubytování v penzionu s kudrnovskou polopenzí, 3denní skipas, 3 dny testování lyží, místní poplatky spojené s ubytováním, služby technického průvodce, instruktoři testování, pojištění léč. výloh, zákonné pojištění CK a 2x Chimpanzee pišingr.

Nástupní místa

Brno, Mayrhofen

Na co nezapomenout

s sebou si vezměte pouze lyžařské hole a boty. A abychom měli co možná nejlepší výběr lyží a každého tak mohli uspokojit, prosíme vás o uvedení následujících údajů do poznámky v přihlašovadle:

  1. vaši výšku
  2. vaši váhu
  3. velikost skeletu lyžařské boty (většinou tento údaj najdete na vnější straně bot u podrážky)
  4. jak dobrý jste lyžař (začátečník - pokročilý - expert)
  5. jaký oblouk preferujete (krátký - univerzální - dlouhý)

© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol