Aktivní dovolená pro celou rodinu

Kanárské ostrovy – Gran Canaria na kole

Termín: 06.12.2018 - 13.12.2018, 8 dní
Cena od: 15 660 Kč

Foto: CK Extrem Tour

Na krásný ostrov GRAN CANARIA se přijedeme ohřát v době, kdy u nás jezdí na kole jen skalní cyklisté a otužilci. Jako obvykle vám tuhle akci nabízíme s celou parádou – to znamená letecky do hotelu s polopenzí – prostě EXTREM. Hotel je umístěn v jihovýchodní části ostrova u města MASPALOMAS – ideální start našich etap.

Program zájezdu

Tím, že bydlíme na jednom místě, máme samozřejmě menší akční rádius. Ostrov je ale na rozdíl od názvu relativně malý a dostatečně kopcovitý a tak toho uvidíme a najezdíme až až. Velikost tohoto krásného ostrova kompenzuje přijatelná cena a krásné, takřka letní počasí v době, kdy jsme u nás ještě zalezlí za kamny.

Pro necyklistický doprovod se nabízí plno fakultativní výletů nebo je možno si najmout auto k samostatným výletům. Jinak to bude samozřejmě pojato cyklisticky. A je úplně jedno zda na silničce, horáku, trekáči či elektrokole.

Ubytování

7x ve 2-3 hvězdičkovém hotelu CORONA ROJA v jihovýchodní části ostrova ve městě MASPALOMAS kousek od moře a hlavně krásné písčité pláže. Promenáda je jen 200m - odtud se dá sejít k moři, oficielní pláž s lehátky je pak cca 1,4km od hotelu. Ubytováni budete ve 2lůžkových studiích či apartmánech - vždy s balkonem či terasou, obývacím prostorem, kuchyňkou, TV a klimatizací.

Stravování

Bohatá polopenze v ceně – 7x večeře a 7x snídaně - formou švédských stolů.

Cena zahrnuje

Doprava do Mnichova a zpět, zpáteční letenka do Las Palmas včetně všech tax a poplatků. Transfery do hotelu, 7 nocí v hotelu s polopenzí, vedoucí zájezdu, mapové a informační materiály. Zákonné pojištění CK pro případ úpadku.

Nástupní místa

Možnost nástupu po trase Praha – Plzeň – Rozvadov. Odlet z Mnichova

Poznámka

Na ostrově není problém si půjčit kolo (horské, trekové, sliniční i e-kolo) různé úrovně. Ceny se pohybují od 15-25 Eur za den. Při zapůjčení na 6 dnů bývá sleva. Každopádně to vychází levněji než doprava vlastního a kola jsou opravdu kvalitní.

Podobné zájezdy

 (CK Extrem Tour)

Menorca na kole i pěšky

Španělsko
29.5.2019 - 8 dní
15 290 Kč
 (CK Bondo)

Mallorca na kole: Svěží vítr

Španělsko
19.9.2019 - 11 dní
20 950 Kč
 (CK Extrem Tour)

Menorca na kole i pěšky

Španělsko
5.10.2019 - 8 dní
15 990 Kč
Canyoning na Malorce (Miguel Angel García, CK Kudrna)

Mallorca Adventure

Španělsko
25.10.2019 - 8 dní
19 800 Kč
 (Kuba Kmínek, CK Kudrna)

Kanárské ostrovy – Lanzarote na kole

Španělsko
13.11.2019 - 8 dní
9 800 Kč
© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol