Aktivní dovolená pro celou rodinu

Jižní Itálie – Kalábrie na kole

Termín: 24.09.2018 - 01.10.2018, 8 dní
Cena od: 14 990 Kč

Foto: CK Extrem Tour

Nestyďte se, taky jsem nevěděl, kde je Kalábrie. Je to na nártu a chodidle italské boty a je tam hrozně pěkně. Tyrhénské moře by se dalo přirovnat místy ke Karibiku, místy ke Korsice, ale Kalábrie je hlavně sama sebou s nádherným pobřežím a klidným vnitrozemím. S typickou červenou cibulí, cibulovou marmeládou i cibulovou zmrzlinou, která je mimochodem hnusná :-). S všudypřítomnými krásně červenými feferonkami - na talíři i jako dekorace...

Při autobusových zájezdech na Sicílii jsme tuto oblast jenom projížděli a já jsem sliboval, že se sem někdy podíváme. Tentokrát to je v úplně jiných dimenzích = obrácený EXTREM. Žádná dlouhá doprava, stavění stanů… Letecky jsme tam coby dup, hotel má hned 4 hvězdičky a polopenze je víc než hvězdná :-).

Na kolech si zajedeme do zapomenutých vesniček ve vnitrozemí – každá je samozřejmě na kopci. Čekají tam na vás rozjezdové etapy podél pobřeží do Pizza, s lehkou pomocí vláčku i do Tropey a na Capo Vaticano s majákem a úchvatnými skalními útesy.

Komu by byla pevnina malá, může trajektem přeplout na Liparské ostrovy a navštívit ostrov Stromboli se stejnojmennou činnou sopkou. Taky se můžete krásně flákat u hotelového bazénu nebo na písečné pláži. Pro necyklistický doprovod se nabízí plno fakultativní výletů nebo je možno si najmou auto k samostatným výletům.

Cena zájezdu je dotována a vztahuje se na seniory nad 55 let. Každý druhý ale může být mladší! Nemluvě o tom, že většinou máme ve skupině nadbytek starších, takže ZVÝHODNĚNOU CENU MŮŽEME NABÍDNOUT SKORO VŠEM!!!

Program zájezdu

Samostatné či skupinové ježdění na námi vybraných a doporučených cyklotrasách. Trasy od 40 do 85 kilometrů. „Blbí a silní“ můžou i víc, ti chytřejší mohou trávit více času u hotelového bazénu, u moře, v baru či hospůdce… :-).

Ubytování

7x ve 2-lůžkových pokojích ve 4 hvězdičkovém hotelu VOI Pizzo Calabro Resort v klidné lokalitě cca 10 km od městečka Pizzo na pobřeží Thyrenského moře.

Stravování

7x bohatá hotelová polopenze v ceně - formou švédských stolů (sklenice vody a vína k večeři).

Cena zahrnuje

Letenku Praha – Lamezia Terme – Praha (včetně všech tax a poplatků). Transfery do hotelu, 7 nocí v hotelu s polopenzí, 1x transport do městečka PIZZO, služby česky/slovensky hovořícího delegáta. Mapové a informační materiály, zákonné pojištění CK pro případ úpadku a vedoucí zájezdu výhradně pro zákazníky CK EXTREM TOUR a 55PLUSMINUS.

Nástupní místa

Doprava letecky Praha - Lamezia Terme - Praha a autobusové transfery do hotelu a zpět.

Podobné zájezdy

 (Josef Křetinský, CK Frčíme)

Sardinie na kole

Itálie
16.8.2019 - 10 dní
15 900 Kč
 (CK Nomád)

Sardinie na kole

Itálie
6.9.2019 - 10 dní
13 990 Kč
 (CK Extrem Tour)

Jižní Itálie – Kalábrie na kole

Itálie
12.9.2019 - 8 dní
15 490 Kč
 (CK Nomád)

Gargáno na kole (a ostrovy Termiti)

Itálie
13.9.2019 - 10 dní
10 990 Kč
 (Josef Křetinský, CK Frčíme)

Sardinie na kole

Itálie
13.9.2019 - 10 dní
13 600 Kč
© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol