Aktivní dovolená pro celou rodinu

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

Termín: 21.09.2018 - 30.09.2018, 10 dní
Cena od: 12 390 Kč

Foto: CK Extrem Tour

Už několik let prozkoušenou akci a vyladěné etapy stále vylepšujeme. Naposledy změnou ubytování blíže k moři, kde máme k dispozici i jídelnu s možností večerního posezení u vínka. Farma nebo spíš penzion Il Bosco leží v blízkosti vinařského centra Bolgheri a Castagneto Carducci. Rekonstruovanou starobylou usedlost z roku 1860 tvoří apartmány s kompletním vybavením (kuchyň atd.) a venkovním posezením. Tato agrofarma (nebojte - nebudete muset pracovat) s krásným bazénem v rozlehlé zahradě se nachází asi 3km od moře, které je i v květnu již trochu koupatelné.

Na jaře i na podzim je zde cyklistický ráj a tak si budete moci před i po sezoně ještě pořádně zatrénovat nebo si jen užít příjemnějšího podnebí. Budeme sice jezdit v blízkosti nádherného moře s plážemi, kopečky (mírné) nás ale neminou - je jich tu dost.

Zájezd je koncipován pro malou skoro rodinnou skupinu 12-16 lidí, takže tento týden na jihu bude pro vás oázou klidu. Pracovní a rodinné problémy nechte doma a pojeďte si užívat absolutní pohody. Akce je dobrou kombinací intenzivní cykloturistiky s příjemným a romantickým bydlením a superpolopenzí. Ale i rekreační cyklisti, pohodáři a milovníci dobrého vína a kultury si přijdou na své!

Program zájezdu

1. den: V 17,00 odjezd z Prahy směr Rozvadov a přes Německo do Itálie.

2. den: Busem dojezd v ranních hodinách do kouzelného San Gimignano a do nádherné a historické Volterry, prohlídka města a dle času etapa na kole do agrofarmy u Castagneto Carducci.

3. den: KOLO – jižní okružní etapa přes Castagneto Carducci, Sasseta, San Lorenzo a San Vincenzo. Etapa celkem 65 km a více či méně.

4. den: KOLO - severní okružní etapa přes Bolgheri, Bibbona, La Gabella, Canneto a Monteverdi Marittimo. Etapa celkem 74km a méně či více.

5. den: KOLO - přes Bocca di Valle a Suveretto do přístavu Piombino a podél moře zpět domů. 85 km a méně.

6. den: KOLO - přes Cecinu do kopců kolem Castellina Marittima a Orciano Pisano k moři a podél pobřeží domů. 95 km a méně.

7. den: KOLO – jakákoliv varianta předchozích výjezdů či zasloužené flákání. Možno též fakultativně busem do Sieny a zpátky busem či na kole.

8. den: KOLO - východní okružní etapa přes San Vincenzo, Massa Marittima, Terme di Bagnolo a Ponte d´Oro. 98 km a méně

9. den: Libovolná pobřežní etapa, flákání u moře či kdekoliv jinde. Odjezd do Prahy. Cestou možná návštěva Pisy či jiné lokality.

10. den: Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích v apartmánech pro 4 osoby se společnou koupelnou a WC.

Stravování

7x polopenze - snídaně formou švédského stolu s bohatým výběrem jak sladkého, tak slaného. Večeře pak vydatná domácí kuchyně přivezená z Čech, snažíme se ale zařadit co nejvíce Itálie.

Cena zahrnuje

Veškerá doprava osob a kol, 7x nocleh v apartmanu na farmě, 7x velmi vydatná večeře, 7x ještě vydatnější snídaně, cestovní pojištění, pojištění proti úpadku CK, dálniční a jiné poplatky, informační a mapové materiály a vedoucí zájezdu.

Nástupní místa

Možnost nástupu po trase Praha – Plzeň – Rozvadov dle dohody. Svoz z různých míst republiky rádi zajistíme naším mikrobusem s cyklo-vlekem dle možností a dohody – oproti příplatku.

Podobné zájezdy

 (CK Bondo)
11 440 Kč
 (CK Bondo)
11 440 Kč
 (CK Victoria)
5 990 Kč
© Copyright www.kamven.cz
Partneři projektu
Dovolená v Rakousku Dovolená ve Švýcarsku NaKole.cz - cyklistický portál
Dolní Rakouskol